Materiały nie wyrażają poglądów redakcji. Różnorodność celowa. Oceny i wnioski pozostawiamy Czytelnikom.
 

Migawki archiwum losowo - najnowsze poniżej

KSIĄDZ W CYWILU „Grozi zawaleniem, nie wchodzić!”

Mamy środek zimy. Trochę się spóźniła tego roku, bo święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok nie nastały w białej otulinie i można było naiwnie myśleć, że może będzie już tak dalej, aż do wiosny. Ale nie. Styczeń przypomniał nam, że mamy zimę, i posypało śniegiem, który utrwalił mróz. „To dobrze”, mówią ci, którzy uszykowali zimowy sprzęt i zamierzają poszaleć na białych stokach. Cieszą się dzieciaki, które wśród prezentów pod choinkami odnalazły sanki lub łyżwy, a nadchodzące ferie będą znakomitym czasem, by je sprawdzić na ośnieżonych pagórkach i przyszkolnych lodowiskach.

 

Więcej…
Włochy nie wpuszczą więcej statków z imigrantami

Już przed tygodniem Włochy odmówiły przyjęcia statku z kilkoma setkami imigrantów na pokładzie, a tamtejszy rząd już zapowiedział, że będzie zwracał kolejne łodzie z przybyszami z Afryki Północnej. Z tego powodu tamtejszy resort infrastruktury i transportu zaapelował do władz Holandii, aby wycofały z Morza Śródziemnego dwie jednostki organizacji pozarządowych, które mają pomagać cudzoziemcom, tak naprawdę działając na rzecz biznesu imigracyjnego.

 

Więcej…
Koniec syryjskiego programu CIA. Jakie dalsze plany Ameryki?

Amerykańska administracja kończy ze wspieraniem antyasadowskiej opozycji. „Washington Post” pisze, że to gest dobrej woli pod adresem Rosji. Prawda może być jednak zupełnie inna.

Więcej…
Telewizja pokazała (360)
A A A

CoalaWeb Social Links

Opublikuj: