Materiały nie wyrażają poglądów redakcji. Różnorodność celowa. Oceny i wnioski pozostawiamy Czytelnikom.
 

Migawki archiwum losowo - najnowsze poniżej

Ogień na drodze śmierci

Od  17 do  22 czerwca portugalscy strażacy walczyli ze 156 pożarami, które zabiły 64 osoby, w tym czworo dzieci. Największa tragedia wydarzyła się w centrum kraju, w gminie Pedrógão Grande na szosie EN-236-1.

Działo się (93)

Kryterium wyboru informacji chyba nie istnieje, a w każdym razie jest ogromnie subiektywne. Czasami skupiamy się na faktach tylko ciekawych, intrygujących albo po prostu zabawnych.

Szmaragdowa królowa

Jest najdłużej panującą monarchinią na świecie.

Czarnoświątkowcy

Na podstawie nauczania księży egzorcystów z Polski i świata opracowaliśmy listę zachowań szczególnego ryzyka oraz symptomów, na które należy zwracać uwagę.

Dynie – najczęstszy halloweenowy objaw. Dynie „stawiane przed domami z myślą, że »może będzie mnie chronić«” – mogą radykalnie przyspieszyć proces „powolnej, stopniowej apostazji” – przestrzega ks. Andrzej Grefkowicz, egzorcysta archidiecezji warszawskiej.

Amazonia - jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na Ziemi

Dżungla Amazońska to największy las deszczowy na Ziemi. Zajmuje teren 5 milionów kilometrów kwadratowych i swoim obszarem obejmuje aż dziewięć różnych państw. To dom dla 40 tysięcy odmian roślin i ponad 2,5 miliona gatunków insektów! Amazonia jest jednym z niewielu miejsc na naszej planecie, która skrywa w sobie wiele tajemnic. I nic nie wskazuje na to, że je wszystkie szybko poznamy.

A A A

CoalaWeb Social Links

Opublikuj: